workunit left

workunit right

Ми допоможемо в підборі найкращої вакансії та у відкритті візи.
 
Партнери Work Unit - працедавці, які турбуються про комфортне житло, робочий одяг та усі формальності пов'язані з працею.
 
Ми також гарантуємо, що кожна заробітна платня буде виплачена вчасно.
 
Серед вакансій, що ми пропонуємо можна обрати: працівник супермаркету, складу, цукерні та багато інших.
 
Згідно з законодавством всі вакансії цілком безкоштовні.

Ми дуже вам вдячні за довіру, Work Unit продовжує старатися!
 

 

 

За останній рік більше ніж 4000 осіб поклалися на нас в організації їх праці за кордоном

 

 

ТОВ «WORK UNIT»- це досвідчена, надійна компанія, яка надає допомогу кандидатам, які вирішили знайти роботу в Польщі. Слід зазначити, що шукати роботу можна по-різному: дехто робить це самостійно через мережу Інтернет, дехто довіряє відгукам знайомих, а дехто звертається до рекрутингових компаній, щоб бути впевненим у тому, що в результаті він отримає гідну роботу. У своїй діяльності ми використовуємо два правила: перше-робимо це активно та максимально інформативно для клієнта, друге – прикладаємо максимум зусиль, щоб наш клієнт лишився задоволений результатом і співпрацею з нами. Команда професіоналів допоможе отримати пакет документів для відкриття візи в найкоротший термін та порадить, яку вакансію краще Вам обрати.

Переваги компанії «WORK UNIT» при відкриті візи та працевлаштуванні:
  1. Ми пропонуємо офіційне працевлаштування в Польщі під одну з наших вакансій.
  2. Працюючи з нами, клієнт захищений зі сторони Законодавства. Між компанією та клієнтом підписується юридичний документ з печаткою – договір, а в кінці – акт виконаних робіт.
  3. WORK UNIT має окремий банківський рахунок, ліцензію, 5 філій в Україні, що підтверджує статус компанії та офіційність.
  4. Компанія WORK UNIT забезпечує повний інформаційний супровід клієнту від самого початку (тобто з моменту підписання договору) і до офіційного працевлаштування в Польщі. Вирішення всіх формальних питань ми беремо на себе.
  5. Ми мобільні. Консультацію та відповіді на всі питання, які цікавлять клієнта можна отримати в будь який час.
  6. WORK UNIT тісно співпрацює з польськими роботодавцями. Команда професіоналів слідкує за змінами, які відбуваються на ринку праці та реагує на них.
  7. Компанія WORK UNIT працює на якість, а не на кількість. За мету ставиться індивідуальний підхід до кожного клієнта та надання йому якісної, розгорнутої, інформаційної та змістовної консультації.
  8. Ми маємо мінімальний відсоток відмов візового центру,  якщо клієнт отримає відмову  - ми або переробимо пакет документів або повернемо вартість послуг в повному обсязі.
  9. Ми працюємо з авансом, повну вартість послуг клієнт оплачує не відразу. Перший платіж - аванс у розмірі 500 грн, іншу частину суми клієнт оплачує, коли менеджер компанії повідомляє про готовність пакету документів.
  10. Працюючи з нами клієнт не повинен хвилюватися, так як від початку до кінця менеджер компанії слідкує за тим, на якій стадії підготовки знаходяться його документи.

Відкриваючи візу самостійно клієнт вимушений витрачати багато часу, нервів та грошей, тому краще відразу скористатися послугами професіоналів!

Більшість наших вакансій розміщена у нас на сторінці. Наш досвід і пояснення до частих вагань зібрані в нашому Блозі.  І якщо питання чи сумніви все ж таки залишилися - ми запрошуємо Вас до контакту.

 

З повагою, WORK UNIT

workunit perevagi left

workunit perevagi right

1.

Кожна наша вакансія цілком легальна

Ми ретельно перевіряємо кожний документ, що потрапляє до візового центру - тому маємо один з найнижчих показників відмов на отримання візи.
 

2.

Work Unit турбується про вас за кордоном

Навіть коли ви вже за кордоном і працюєте - кожен наш клієнт може звертатися з питаннями до координатора в Польщі.
 

3.

Work Unit пропонує лише офіційну роботу

Ми постійно слідкуємо за змінами в польському законодавстві та регуляціях. Саме тому гарантуємо - жодних юридичних несподіванок не буде!