Страхи перед виїздом на заробітки – Робота у Польщі та інших країнах Європи від надійних фірм

38 0674000625

48 226 022 206

Страхи перед виїздом на заробітки

Кожна людина, яка надумала виїхати до Польщі на працю починає стикатися з рядом страхів, які не дають їй спокій на перших етапах підготовки виїзду за кордон.

Головний страх, звичайно, як поїхати в іншу країну, зовсім чужу, та попасти на реальну роботу, а не сидіти з валізами на вокзалі в розпачі думати про те, як Вас надурили – наобіцяли золоті гори, а отримали скамійку біля вокзалу та пусті кишені. І що я скажу Вам, так звичайно, остерігатись потрібно! Досить багато безсовісних людей, які користуючись довірою, забирають останні гроші і залишають напризволяще, але щоб такого не було, достатньо просто поцікавитись коли вибираєте фірму, через яку хочете їхати до Польщі, про її репутацію, скільки часу вона на ринку, які враження в людей, що скористались її послугами, тоді страх значно зменьшиться, а остаточно він пропаде, якщо почитаєте інформацію з веб-ресурсів про нашу фірму WORK UNIT. Ми вже не один рік на ринку праці, допомогли відправитися до Польщі більше 4000 людям. Сьогодні вони задоволенні умовами праці та заробляють гроші, працюючи лише на офіційних роботах.

Добре, наступний страх щодо сплати коштів фірмі, за те що вона працевлаштує. Звичайно, більшість людей дуже переживають за свої кошти, адже основна кількість заробітчан віддають так би мовити останнє, аби поїхати і заробити щось, і звичайно всі зацікавлені щоб ці гроші, звичайно дали їм ту роботу за яку вони заплатили чи ті послуги. В компанії WORK UNIT при роботі з клієнтами, обов’язково укладається умова, що завірена штампом та підписом директора, де вказані обов’язки сторін та гарантія того, що ми виконаємо свою роботу у визначений термін, а також у разі форс-мажорних обставин клієнт в праві забрати кошти, або фірма повторно безкоштовно переробляє документи і знову допомагає людині податись на візу. Та другий основний момент що у разі підписання договору з нами та отримання візи, фірма гарантовано надає роботу, адже вакансій для праці дуже багато, тому всім найдеться робота!

Ще один досить розповсюджений страх у людей – що спочатку їм говориться одне стосовно умов роботи, проживання, а по приїзду у Польщу виявляється зовсім інше. Відповім Вам, наша компанія не зацікавлена у тому аби набрати побільше людей та відправити їх до праці, ми не обіцяємо золоті гори, ми говоримо людям все як дійсно буде, тому що бажаємо чути і читати тільки позитивні відгуки. Тому їдучи від нас до Польщі людина прекрасно розуміє, куди вона їде і які там умови проживання та умови роботи.

Та останній, напевно з найбільш поширених страхів у людей, це по приїзду до Польщі не залишитись самому та з телефонами, які не відповідають. Як відбувається у нас все – ми даємо людині номер телефону водія який працює у наших партнерів, як тільки людина приїхала у Варшаву на автовокзал Dworzec Zachodni, вона телефонує та повідомляє що приїхала на роботу. Водій обов’зяково приїжджає та безкоштовно довозить до офісу де відбувається розподіл праці, після оформлення всіх документів необхідних людину також за рахунок фірми завозять на місце роботи де показують координатора – людину яка має досвід і до якої можна звертатися з будь-якими питаннями. Тобто не потрібно бігати по Польщі шукати де офіс фірми, де робота, ми піклуємось про наших людей і стараємось допомогти у невідомій країні не залишитись наодинці.

Підсумовуючи, хочу порадити з обережністю відноситись до незрозумілих фірм, що займаються працевлаштуванням в Польщі та існують декілька днів, а більше довіряти компаніям, як WORK UNIT, яка з відповідальністю відносяться до своїх обов’язків, шанує та оберігає своїх клієнтів, і гарантує надійність у оформленні документів та отриманні хорошої роботи в Польщі.

Останні новини
Процедура перетину кордону Польщі
405 переглядів Детальніше
Що означають ці букви в паспорті? Перетин кордону і робота в Польщі 2020
2 840 переглядів Детальніше
НАВІЩО ВОНИ ТОБІ? Вся суть посередників по роботі в Польщі 2020
388 переглядів Детальніше