НАВІЩО ВОНИ ТОБІ? Вся суть посередників по роботі в Польщі 2020 – Робота у Польщі та інших країнах Європи від надійних фірм

38 0674000625

48 226 022 206

НАВІЩО ВОНИ ТОБІ? Вся суть посередників по роботі в Польщі 2020

Наші заробітчани називають посередниками всіх і навіть інколи рекрутерів і роботодавців , у який працюють.  Чому так? А давайте розбиратись: Трудова міграція в Польщі вже давно набула масового характеру, через велику кількість робочих місць, яку потрібно було швидко закривати, польські роботодавці почали шукати джерела, де можна взяти цих працівників. І ті українці, з якими можна було хоч трішки порозумітися польською мовою – стали такими собі агентами з пошуку працівників, а так як знайти працівників було не важко в зв’язку зі скрутним становищем в Україні, таким агентам за людей не платили.

Самих роботодавців не цікавило, яким способом ці працівники до них потрапляють і скільки за це платять посереднику, а коли люди шукали можливості виїхати на роботу, такому агенту вони були готові заплатити великі гроші за робоче запрошення , бо безвізу тоді ще не було, та за саме робоче місце, за будь-яке. Саме так зародився цей культ посередництва. З кожним роком працівників потрібно було все більше і більше відповідно і послуги посередників ставали все популярнішими. Вони почали возити людей з України в Польщу автобусами і стали тими, кого ми зараз називаємо перевізниками. Такий перевізник візьме за запрошення, потім за дорогу і вакансію, а в теперішньому часі ще й з роботодавця за наданого працівника. А так, як це в Україні ніяким чином не контролювалося, такі агенти не несли ні за що відповідальності і з часом почали обманювати людей.

Крім перевізників є ще так названі нами диванні посередники, це “Наталки”, “Колі”, “Робота Польща”, яку ви часто зустрічаєте у соц. мережах. Це люди, які колись їздили на роботу в Польщу і зрозуміли, що викинути оголошення про роботу в VK чи зараз FB набагато легше ніж працювати руками десь на полі чи складі, але забули що робота нормального рекрутера не заключається лише в оголошенні і аж ніяк взяттям грошей за вакансію. А ще й потрібно надавати людям правдиву інформацію і якісні послуги.  Тут теж наголошу, що такі спеціалісти своєї справи ніяк не контролюються законом.

Коли люди почали вже не так масово їздити в Польщу, бо почали відкривати свої ринки інші країни, в Польщі знову почалися проблеми з працівниками. Так як посередники вище вказані, часто не виконували обіцяного, то і людей вже не могли надавати так як раніше, бо люди їм вже так не вірили. Польські роботодавці почали платити за наданих кандидатів на роботу, але вже за якісно наданих, тобто посередникам, які будуть правдиво цих людей інформувати, не будуть брати грошей за вакансії, щоб люди приїжджали, були задоволені роботою і залишалися на довго.

Такі посередники заробляли вже трішки по іншому, почали відкривати агенції в Україні, наймати собі ще працівників, які будуть займатися пошуком кандидатів, а так як платять їм за це роботодавці,  щоб отримати свою винагороду потрібно виконувати свою роботу якісно, тобто не обманюючи людей. До таких агенцій почали більше  звертатись люди і вони почали все більше витісняти вище вказаних посередників.  Тож, як працюють ці фірми і яку роль відіграють?

Останні новини
Процедура перетину кордону Польщі
405 переглядів Детальніше
Що означають ці букви в паспорті? Перетин кордону і робота в Польщі 2020
2 840 переглядів Детальніше
НАВІЩО ВОНИ ТОБІ? Вся суть посередників по роботі в Польщі 2020
389 переглядів Детальніше