Дозвіл на роботу (Віза D) – Робота у Польщі та інших країнах Європи від надійних фірм

38 0674000625

48 226 022 206

Дозвіл на роботу (Віза D)

Для отримання Польської Національної візи типу D (робоча), потрібна наявність Дозволу на роботу (Zezwolenia) або Заяви працедавця про наміри працевлаштування (Oświadczenia).

 

OŚWIADCZENIE – ця Заява працедавця прийняти іноземця на роботу, у зв’язку з міжнародними договорами діє тільки для громадян України, Білорусі, Росии, Грузії, Вірменії і Молдавії, без необхідності робити Дозвіл на роботу(Zezwolenie). Термін працевлаштування іноземця без дозволу на підставі зареєстрованої заяви не може перевищувати 6 місяців впродовж наступних 12 місяців. Це означає, що якщо іноземець вже працював на підставі заяви, то повторно найняти на роботу цього іноземця на підставі заяви можна тільки по закінченню шестимісячного терміну очікування. Працедавець, що подає заяву про намір надати роботу іноземцеві, може вказати в нім як максимальний термін 1 рік, причому іноземець не може працювати довше, ніж 6 місяців, на основі Заяви.
Процедуру, пов’язану з працевлаштуванням іноземця на підставі заяви, можна об’єднати з процедурою видачі дозволу на роботу. Працедавець може найняти працівника спрощеним способом(на підставі заяви), а через декілька місяців подати воєводі прохання про видачу цьому іноземцеві дозволу на роботу. В цьому випадку термін працевлаштування іноземця на підставі дозволу може початися безпосередньо після терміну працевлаштування на підставі заяви. Також, якщо іноземець(громадянин Білорусії, Росії, України, Грузії або Молдавії) працював для цього працедавця на підставі заяви впродовж мінімум 3-х місяців і цей працедавець подав прохання про видачу дозволу для цього іноземця на термін, що безпосередньо йде за терміном роботи на підставі заяви, воєвода видає дозвіл на роботу без необхідності отримання інформації від старости повята про ситуацію на місцевому ринку праці.
Терміни оформлення : 1 тиждень.

Останні новини
Процедура перетину кордону Польщі
405 переглядів Детальніше
Що означають ці букви в паспорті? Перетин кордону і робота в Польщі 2020
2 839 переглядів Детальніше
НАВІЩО ВОНИ ТОБІ? Вся суть посередників по роботі в Польщі 2020
388 переглядів Детальніше